top of page
IMG_20190904_092958.jpg
IMG_20190904_092628.jpg
IMG_20190904_093235.jpg
IMG_20190904_093113.jpg
רוצה שאחזור אליך לייעוץ?

תודה על פנייתך

,נעים להכיר

אני תמר, נטורופתית וארומתרפיסטית מוסמכת, מתמחה בטיפול בשלל בעיות רפואיות ע"י שימוש בצמחי מרפא, ייעוץ לתזונה ואורח חיים בריא, ומוצרים טיפוליים טבעיים – שאת חלקם אני גם רוקחת. הטיפול הינו מקיף ויסודי וכולל מספר שלבים:

הכרה ותשאול של המטופל

זהו למעשה שלב איסוף המידע והנתונים הרפואיים, הכוללים מילוי שאלון ע"י המטופל, אספקת בדיקות דם, בדיקות מעבדה שונות ועוד. שיתוף הפעולה מצד המטופל ואספקת מידע ונתונים עדכניים ורלוונטיים הינם חשובים מאוד, ומהווים בסיס להמשך הטיפול.

 

ניתוח המידע לזיהוי הבעיה

על בסיס המידע המסופק ושיחה מעמיקה, ננתח את הבדיקות ונשווה אל מול השאלון והסימפטומים שהמטופל מתאר. ע"י הצלבת המידע, הכרה עם ההיסטוריה הרפואית ואורח החיים של המטופל, נרכיב פרופיל סימפטומטי על מנת לבודד ולזהות את הגורם להם ואת מקור הבעיה הרפואית.

 

בניית תכנית טיפולית

על פי הפרופיל שיצרנו, נבנה תכנית טיפולית מותאמת אישית שתהיה גם ישימה לאורח החיים של המטופל. הטיפול משלב צמחי מרפא בשלל צורות (פורמולות מותאמות אישית, שמנים אתריים, רקיחות שונות, ועוד), תפריט תזונה מובנה, שיטות לשיפור אורח החיים (הפחתת לחץ, הרגלי אכילה ושינה, ועוד).

 

יישום ומעקב

זהו השלב החשוב ביותר בתהליך הטיפול ודורש שיתוף פעולה, רצון, ונחישות מצד המטופל על מנת להשיג תוצאות. מעבר לכך, ישנו מעקב ותקשורת רציפה איתי, על מנת שאוכל לתמוך, להדריך, להסביר, ופשוט להיות אוזן קשבת לאי אילו קשיים שצצים (פיזיים, נפשיים, רגשיים, חברתיים, משפחתיים, וכו')

 

איך מתחילים?  פשוט צרו קשר

"כל מה שיש בכוחו להעניק לנו בריאות אינו נראה לי קשה או יקר מידי"

 - מישל דה מונטיין -

bottom of page